Akustilise muusika festival ACOUSSION LIVE 2016

ACOUSSION LIVE on uus ja täiesti iselaadi akustilise muusika rändfestivalikene ürgse looduse rüpes. Ühe ööpäeva jooksul astuvad ootamatutel improviseeritud “lavadel” üles sooloartistid ja pisikoosseisulised kollektiivid.

ACOUSSION LIVE 2016 toimub 23. juulil Eestimaa südames Järvamaal. 74 km kaugusel Tallinnast, 114 km Tartust ja 116 km Pärnust. Otse Tallinn-Tartu maantee ääres. Vana-Veski Puhkekeskuse maadel, kus lookleb ja vuliseb Jägala jõgi ning kõrguvad laotusesse ürgsed puud.

Festival võõrustab kuni viitesada inimest ning kesksel kohal on ehedus ja intiimsus – puuduvad massiivsed lavad ja meeletud rahvamassid. See on festival, kus ei saa pelgalt kuulata muusikat vaid ka “kuulda, näha ja tunnetada helide sündi”. Hetkeseisuga on tänavune esinejate nimekiri järgmine: Alise Joste (LV), Mari Jürjens, Kristjan Üksküla, Levski, Frankie Animal, Mauno Meesit, Silver Sepp, Ziggy Wild, Robin Juhkental, Janno Reim (Super Hot Cosmos Blues Band), EIXD, WhoKris? (EE/ES/US), DJ Liisi Voolaid & DJ Jon Mikiver.. Võib juhtuda, et artiste lisandub veelgi.

Vaata lähemalt