Improtest: Hara Alonso

Improtest on kontserdisari, mis toob kuulajateni improvisatsioonilise muusika nähtusi meilt ja mujalt. Sarja kontserdid toimuvad alates 2005. aastast kord kuus.

Hara Alonso on multidistiplinaarne kunstnik, kes on pühendunud uue muusika loomele. Tal on klassikalise muusika taust, aga hetkel tegeleb ta uute tehnoloogiate ja muusika integreerimisega läbi komponeerimise, muusika esitamise, improvisatseerimise ning teiste multimedia vahendite kasutamisega. Tema helimaailm on segu akustiliste instrumentide ja töödeldud helide valikust.
http://www.haraalonso.com
https://haraalonso.bandcamp.com
https://soundcloud.com/hara-alonso

Esineja: Hara Alonso – elektroonika
Kuraatorid: Mart Soo, Taavi Kerikmäe
Toetaja: Eesti Kultuurkapital
Kestu: 50′

 

Improtest on vabaimprovisatsioonile keskendunud rahvusvaheline kontsertsari. Esimene hooaeg toimus 2005/06.  Eesti parimate improvisaatorite kõrval on sarjas võõrustatud ka artiste Saksamaalt, Prantsusmaalt, USAst, Jaapanist, Norrast, Hispaaniast, Hollandist ja mujalt. Kontserdid toimuvad Tallinnas Kanuti Gildi SAALis. Kontsertsarja organiseerivad MTÜ IMPROTEST ja Kanuti Gildi SAAL Kontsertsarja koostööpartneriteks on Eesti Kultuurkapital, Tallinna Kultuuriväärtuste Amet, SA Tallinn 2011, Prantsuse Suursaatkond Eestis ja Kanuti Gildi SAAL. Sarja kuraatoriteks on Mart Soo ja Taavi Kerikmäe

Vaata lähemalt