Kaunitele Daamidele – naistepäeva kontserdid

Naistepäeva kontserdid kaunimates mõisates ja muusikasalongis, romantiliste tähtpäevade tähistamine ja imeline muusika. Jätkuvad agentuuri Corelli Music menukad kontserdisarjad „Mõisaromantika“ ja „Toompea muusikasalong“ uhke mõisalossi ning Toompea endise aadlipalee ballisaalides. Ajaloolised hooned lummavad oma kaunite luksuslike interjööridega ning Toompeal ka miljonivaatega üle vanalinna katuste. Need õhtud on kui vaimustava muusika, suurepäraste muusikute ja kauni poeesia sulam!

MÕISAROMANTIKA
L 4. märts 2017 kell 18 Puurmani loss (Kursi kihelkond, Jõgevamaa)

TOOMPEA MUUSIKASALONG
P 5. märts 2017 kell 18 Ungern-Sternbergide linnapalee, Eesti Teaduste Akadeemia (Kohtu 6, Tallinn)

ESINEJAD:
MATI TURI – tenor
MARTTI RAIDE – klaver

KAVA:
„KAUNITELE DAAMIDELE“ -  imepäraselt hingeminevad laulud maailma ja Eesti muusika kullafondist: Schubert, Schumann, Mozart, Artur Kapp, Mart Saar jt

Romantikat võib mõista mitut moodi – romantiline võib olla nii intiimne õhtu kahele kui ka vägev isamaa-armastus. Aga igal juhul kuulub romantika juurde tunnete väärtustamine, argipäevast põgenemine ja kauni hetke kalliks pidamine. Kõik, kes te sooviksite oma armsatele keset talvekülma midagi ilusat ja erilist pakkuda – kontsert uhketes ballisaalides aadlipalees või mõisalossis on hea võimalus ühendada romantiline õhtu kaunis ümbruses tundeküllase muusikaga.

Corelli Music kutsub nautima meeleolukaid kontserte sarjades „Mõisaromantika“ ja „Toompea muusikasalong“. Kavaga KAUNITELE DAAMIDELE teevad märtsi alguse kummarduse kõigile naistele meie tippmuusikud tenor Mati Turi ja Martti Raide klaveril. Kuulda saab kuldsest klassikast Schuberti, Schumanni, Mozarti, Artur Kapi ja Mart Saare imelist laululoomingut ning igatsevaid vene romansse Tšaikovski sulest, mis moel ehk teisel pühendatud armsatele naistele. „Mirtide ja roosidega“, „Mu kaunis täht“, „Igatsus“, „Meeletud ööd“, „Oh, kui te vaid teaks“ – need mõned laulude pealkirjad annavad pisut aimu kontserdi meeleoludest.

Tund enne algust ja vaheajal ootavad külastajaid hubased salongikohvikud. Kohaletulija saab lisaks muusikanaudingule elamuse ka luksuslikest sisekujundustest, mis laseb muusikat kuulates vaimusilmas hõlpsasti tagasi aristokraatlikku mõisa- ja lossiaega rännata. Naudi endiste aegade stiili ja elegantsi suurepäraste muusikute ja kaunite interjööridega!

Vaata lähemalt