Kolme päeva jagu naerukrampe…

… ei tea, kas peame vastu. Proovida aga võiks!

3 päeva, 5 lava ja mitukümmend esinejat – Eestis pole kunagi varem nii palju naerda saanud, kui seda saab 7., 8. ja 9. mail.

Tallinn Comedy Festival

Siin erisoovitused comedy-gurmaanile, kuigi mõistlik oleks muidugi kogu kava üle vaadata.

Andrew Maxwell - tsiteerides festivali ühte initsiaatorit Andrus Purdet: Olles näinud sadu tunde elusat komöödiat, minu lemmik live-koomik. Punkt.

Late Night Gimp Fight - 5 meest teevad laval hullu tempoga sketše, vahele mõned laulud ja videoklippe. Raske kirjeldada, aga kindlasti laiendab arusaama sellest, mis on “comedy”. Üks festivali kroonijuveele.

Kinoteatri Open Mic – “Võidab see, kellel on kõige hullem mees,” Manifesti ja Sõpruse püstijalukomöödiate taga olev punt teeb spetsiaalselt festivali jaoks show, mis tuleb ettekandmisele esimest ja viimast korda. (ja saladuskatte all pole see tavaline open mic)

Simon Munnery - briti avangard / alternatiivse comedy üks teerajajatest ja üks kahest (teine on Stewart Lee), kes on siiamaani pildil ning võidab auhindu nagu noor Erki Nool.

Will Franken - ameerika koomik, kes nii umbes iga 3 minuti tagant kehastub eri karakteriks ja teeb mitte teistsugust, vaid teisest maailmast nalja. Naljakalt.

Vaata lähemalt