Küberpunk-suvelavastus “Nornide mängud” Raadi lennukiangaaris

3. juulil kell 19.00 esietendub teatril Must Kast Tartus Raadi lennukiangaaris suurejooneline küberpunk-suvelavastus “Nornide mängud”.

AUTOR: Jaanika Juhanson “Vanema Edda” kangelaslaulude põhjal
LAVASTAJA: Jaanika Juhanson

Eestis seni teatritekstina kasutamata eepose jõulised lood rulluvad Raadil lahti aastal 2025, kui  kolm noort naist rusustunud elukeskkonna ääremaadel end inimkatseid tegeva Labori eest peidavad. Ümbritsev kõrgtehnoloogiline mängude maailm saab aga nii nemad kui ka seikleva häkkerist noormehe kätte. Keskseks tõuseb küsimus, kas ses ebakindlas maailmas on siirad inimtunded üldse võimalikud. Kas hirm ja mänguhasart purustab sõpruse? Või peaksime me kõik õppima uuesti armastama?

Laval kohtuvad mustkastlased Kaija M Kalvet, Jaanika Tammaru, Birgit Landberg, Laura Niils, Liina Leinberg ja Kaarel Targo ning samuti 10. lennu lõpetanud Endla teatri näitlejanna Fatme Helge Leevald. Visuaalselt haarava lavakujunduse ja ulmelised kostüümid loob Sander Põldsaar. Avara angaari täidab tumedate dubihelidega Def Räädu produtsent ja elektronmuusika looja Gee. Heli- ja valgustehnikat haldab Sten Arvi.

ETENDUSED toimuvad: 3. / 5. / 6. / 7. / 8. / 9. / 10. juulil algusega kell 19.00 Raadi lennukiangaaris.

Vaata lähemalt