PÖFF1 – Nordea soovitab!

PÖFFi peatoetajana on Nordea valinud ka tänavu välja ühe filmi, mida eraldi soovitame. Niisiis, lubage esitleda, otse vitamiinilaksu programmist:

Nordea soovitab!: „Aitab jutust”

Väikestel asjadel ja inimestel, kellega elu meid kokku viib, on uskumatult suur mõju. Üks naeratus, üks lause, üks pilk või ütlemata jäänud sõnad võivad muuta meie igaühe elu. Kunagi ei või teada, mis teerajale see meid lõpuks viib. Kõik on alati võimalik ning kui palju me ise oma mõtete, sõnade ja igapäevaste väikeste tegemistega mõjutame seda, kui õnnelikud või õnnetud me parasjagu oleme.

„Aitab jutust” (Enough Said) on teravmeelne ja humoorikas inimsuhete keerukusest pajatav linalugu, mis näitab meile ilmekalt, et armuasjadega jäävad jänni ka inimesed, kellel peaks olema nende jaoks juba piisav kogemustepagas. See on lugu, kui omavahel kohtuvad ja armuvad lahutatud Eva ning lahutatud Albert (James Gandolfini) ja loosse on segatud ka viimase endine abikaasa Marianne.

Nüüd, mil James „Tony Soprano” Gandolfini on meie seast juba kuid lahkunud, saame  osa ühest tema viimasest rollist, millega ta demonstreerib, kui paljuks enamaks oli ta näitlejana võimeline kui talle surematuse kinkinud maffiabossi osatäitmine „Sopranodes”.

  • Laupäeval. 16.11 kell 20:15 – Solaris Saku saal, Tallinn
  • Pühapäeval 17.11 kell 20:00 – Coca-Cola Plaza 2, Tallinn
  • Pühapäeval 01.12 kell 16:30 – Solaris Nokia saal, Tallinn

Vaata lähemalt