Sandra Jõgeva näitus “Usu küsimus” Voronja galeriis kuni 31.aug.

Voronja galerii kolmas suveooaeg tegeleb küsimusega, kuidas inimesed jõuavad religioonini. Näituse autor on  Sandra Jõgeva.

Näitusel saavad sõna kristlikesse kogudustesse kuuluvad inimesed − nii uuematesse kui ka vanade traditsioonidega kogukondadesse. Intervjueeritavate seas on nii koguduste lihtliikmeid, kirikus töötavaid või teoloogilise haridusega inimesi, nii neid, kes on usu saanud kaasa oma perekonnast kui ka neid, kes on selle leidnud pikkade otsingute tulemusena. Näituse autori Sandra Jõgeva sõnul tulevad näitusel „kapist välja” mõned kuulsused, kes räägivad oma loo seoses religiooniga. Kõigil intervjueeritavatel on sügav suhe usuga ning mõned neist on kuulunud ka mitmesse taolisse ühendusse.

Näituse külalisesinejaks on Art Container (Tanel Saar, Janno Bergmann, Kilian Ochs) installatsiooniga “Taevane kuningriik”/”Kingdom of Heaven”. Näituse graafiline disainer on Eva Sepping.  Fotode autorid on Eva Sepping ja Rasmus Merivoo, tehniline abi Tanel Saar, Kilian Ochs ja Rasmus Merivoo. Näituse helikujunduse autor on Ardo Ran Varres.

Voronja galerii asub Peipsi veerel, Varnja alevikus, Kesk 22.

Galerii on avatud kuni 31. augustini, K-P kell 12-18.

Vaata lähemalt