Tallinn Music Week 2016 5* programm 31. märtsil

MAITSEDTMW avapeo meeleolude võimendamiseks lubage endale üks luksuslik eine restoranis Gloria (Müürivahe 2), festivalipassiga soodustus: 10% kogu menüüst

MUUSIKA: Tänane 5* programm pakub helilisi naudinguid keskpäevast kuni hiliste öötundideni. Kui teha aga vaid paar säravat valikut elamustest, millest oleks patt ilma jääda, siis on just need artistid ja esinemiskohad täna kohustuslikud:

KUNSTKell 16 toimub Müürivahe Reval Cafes kohtumine kunstnike duo Art Nõukase ja Helena Keskkülaga, kelle looming on tihedalt seotud ka muusikaga. Kunstnikud tutvustavad oma teoseid, installatsioonikunsti põnevat maailma, duetti-duelli koostöös ning kunstitudengi ja noore kunstniku igapäevast elu ja tulevikuväljavaateid. Vestlus on kunstisõprade kõrval kindlasti huvipakkuv ka tulevastele EKA tudengitele.

JUTUD:

17.00-18.00 Kui poliitika sekkub muusikasse* – TMW pop-up kohvik (Pärnu mnt 6)

  • Iraanis võib „vale“ muusika esitamise korral vangi sattuda. Liibanon on oma naaberriigi Iisraeliga konfliktis olnud juba kuus aastakümmet. Kuidas tegeleda kunsti ja muusikaga konfliktitsoonis? Kuidas mõjutab muusiku loomingut poliitiline surve?
  • Vestusringis osalevad: Barfak (Iraan), Karim Khneisser (Liibanon), Anthony Semaan (Liibanon) // Moderaator: Maarja Merivoo-Parro

18.30-19.30 Kosmoselaev Maa – Must Puudel (Müürivahe 20)

  • Eestist kosmoseriigi teinud Mart Noorma arutleb, kuidas maailma mõistmise kaudu oma elu paremini juhtida. Kui mõelda Maast kui suurimast mehitatud kosmoselaevat inimkonna ajaloos, võiks esimene järeldus olla, et sellel kosmoselaeval on üks totaalselt mõttetu missioon: juba üle 4,5 miljardi aasta tiirutame ühe koha peal. Oma eksistentsi mõtestamiseks kõige suuremas plaanis peame loodusele appi tulema ning inimkonna suure eesmärgi ise defineerima.

Siniste tärnidega lisasoovitused juba TMW lehelt!

 

Vaata lähemalt