TMW viib Eesti artistid Positivusele

Baltikumi suurimal muusika- ja kunstifestival Positivus toimub Salacgrivas 18.-20. juulil ja tänu Tallinn Music Weeki tiimile on kohal ka rida Eesti artiste!

Tallinn Music Weeki laval astuvad üles pärimusmuusika piire hoogsalt nihutav Trad. Attack!, Noortebänd 2013 finalist, džässi- ja folgisugemetega indie-popi punt Wilhelm, äsja uue albumi eelmaitse-singli „Tagurpidi vaal” üllitanud Marten Kuningas, hinnatud kitarrist ja helivõlur Argo Vals, Eesti Muusikaauhindadel aasta alternatiivalbumi autoriks tituleeritud elektrosouli artist Kali Briis ning psühhedeelse roki jõujaam Three Leg Dog.

Lisaks astuvad festivalil I Love You laval Eesti bändidest üles Junk Riot, Frankie Animal, Tallinn Daggers ja The Sinclair Sinclair.

Red Bull Music Academy lava on aga elektroonilise muusika produtsentide ja DJ-de päralt ning Eestit esindavad seal Dave Storm, MHKL & K-SEIN, Sander Mölder, Mr. Nestor, Leslie Da Bass, Avoid Dave, DJ Quest & Paul Oja

Juba kaheksandat aastat järjest toimuva festivali tänavuste peaesinejate hulgas on sellised nimed nagu Kraftwerk, Tricky, Bastille, Laura Mvula jpt.

Vaata lähemalt