Viis tärni

Viis tärni on Nordea panga eestvedamisel loodud kultuurisoovituste keskkond Facebookis ja veebis, mis aitab tuua kõike põnevat, mis meie ümber toimub, meile lähemale ning julgustab sellest osa võtma ja osa saama.

Viis tärni on sündinud Nordea panga, Pimedate Ööde Filmifestivali, kultuurisaate OP!, Nargenfestivali, Olga Temnikova ja paljude teiste koostöös. Viis tärni on koht inimestele, kelle meeled on avatud uutele elamustele ja kogemustele.

Teeme julgeid valikuid kultuurisündmustest Eestis ja mujal maailmas ja soovitame neid ka teistele. Meie kultuurimaastik on nii mitmekesine ja aset leiab rohkelt ettevõtmisi, mis tähelepanu väärivad. Sellest hoolimata kipuvad aga nii mõnedki pöörased algatused ja põnevad sündmused varju jääma. Tahame seda viga parandada!

Ehk siis - kel’ ei ole endal aega, et kogu kultuurimaastikul regulaarselt silma peal hoida, siis Viielt tärnilt leiad kindlasti midagi, mis garanteerib elamuse, olgu see siis tants, muusika, disain, teater, maalikunst, kaasaegne kunst, fotokunst, mood, film jne jne jne.

Nordea pangale, kultuurisoovituste keskkonna Viis tärni eestvedajale, on kahel korral kultuuriminstri poolt omistatud ka Aasta Kultuurisõbra tiitel.